Hengchang Quilting mašīnu rūpnīca specializējas ražošanas quilting mašīnas, datorizētu ķēdes stitch daudzfunkcionālu quilting mašīna, multi-adatu quilting mašīna, ilgi rokas vienu adatu quilting mašīna, matracis mašīnas.

Mūsu mašīnas apvienot Amerikas moderno tehnoloģiju ar mūsu pašu dizainu, lai radītu jaunu iekārtu paaudzei. Tādējādi, mūsu produkti ir spēcīgu konkurenci attiecībā uz kvalitāti, uzticamību, efektivitāti, izmaksu efektivitāti un padarītu tās lietošanu vēl vienkāršāku. Mūsu pieprasījums pēc kvalitātes ir sasniegusi mums lielisku reputāciju visā pasaulē.

Mums ir liels klientu bāzi, ieskaitot klientus no Ķīnas, Amerikas, Eiropas, Tuvo Austrumu, Dienvidaustrumu Āzijā un citās vietās.

Mēs esam pateicīgi mūsu klientiem par viņu atbalstu un lojalitāti. Savukārt mēs turpinām strādāt piegādāt augstas kvalitātes mašīnas ar profesionālu vadību un pēcpārdošanas pakalpojumus mūsu klientiem.

Mūsu lēmums ir sniegt lielisku servisu mūsu klientiem

Mūsu mērķis ir nodrošināt pēcpārdošanas atbalsts, atbalsta pakalpojumus un daļa atbalsta

Globālās tirdzniecības tīkls:

HengChang turpina strādāt ar ieejas no klientiem, lai arī turpmāk, lai labāka mašīna nākotnei. HengChang ir uzmanības centrā ir uzlabot klientu pieprasījumiem, nodrošinot labākās kvalitātes automātu pasaulē ar ārkārtas pakalpojumu un komunikāciju.

Nākotnei:

Nepārtrauktu apmierinātība ir mūsu apņēmību.

Jauns inovācija ir mūsu pastāvīgu garantiju.