Datorizēta quilting mašīnu remonta un uzturēšanas padomi

Datorizēta quilting mašīna ar paildzinot lietošanas laiks, bieži pakļauti dažādām problēmām. Tāpēc mums vajadzētu pievērst uzmanību datorizētu quilting mašīna, saprātīgu uzturēšanas uzturēt labu darba vidi.

Datorizēta quilting mašīnu darba vide, ieskaitot fiziskās un elektriskā vidē divos veidos. Pirmā attiecas uz apkārtējās vides temperatūra, mitrums, putekļu piesārņojums un vibrācijas ietekmes; pēdējais attiecas uz statisko elektrību, strāvas līnijas troksnis un RF traucējumiem. Ja netiek ņemti vērā vides faktoru, var izraisīt sistēmas darbam netipiski.

1, datorizētiem quilting mašīnu vides temperatūras un mitruma: datora prasības attiecībā uz temperatūru un mitrumu nav augsta, kamēr lietotāji jūtas, ērtā vidē, datori var izmitināt.

Temperatūra ir pārāk zema, var būt daži sastāvdaļām nedarbojas pareizi, tas nav datora kļūmes temperatūras pārāk augsta, datoru dzesēšanas grūtības komponenta darbības traucējumu dēļ pārkaršanas;

Relatīvais mitrums atšķiras, ņemot vērā to atrašanās vietu, pārāk sauss gaiss var izraisīt statiskās elektrības uzkrāšanās, bojājumu integrālajām shēmām, slikti gan cilvēku un mašīnu. Pārāk mitrs gaiss dos datoru mikroshēmas iekšpusē oksidācijas izraisījusi korozija, slikts kontakts vai īssavienojuma rezultātā.

2, ventilācija: dators ir noteiktas prasības ventilācijai, dators vislabāk labu ventilāciju un Šunu siltuma izlietne.

3. putekļus necaurlaidīgs: motora telpā vide ir galvenais faktors, lai nodrošinātu mašīnas darbu, pareizi, ir jābūt daži putekļu iekārtas, piemēram, tīrīšanas iekārtas, čības un pārsega vāciņu.