Datorizēta quilting mašīnas šūšanas parametrus ar datora vadības

Tas ir process, kurā quilting šūšanas šūšanas parametrus (šūšana, ātrums, līniju platumu, līnijas spriegums u.c.) ir datora kontrolēta.

Quilting mašīnu tiešsaistes dziesmas datorā nepieciešamību veidošanās laikā kontrolēt šūšanas ātruma parametrus. Quilting mašīnas ātrumu saskaņā ar šūšanas nepieciešamību veikt pastāvīgu pielāgojumus.

Quilting mašīnu tiešsaistes trases ietekmi uz apakšējā rindā, lai kontrolētu apjomu bobbin pavedienu cik pabalstu garantēto pieturas šūšanas šūšanas neizlaižot apakšējā rindā pēdējo reizi, jo lock stitch bobbin pavedienu spēju lielums veidošanās laikā ietekmē šūšanas kvalitāti. Tādēļ nepieciešams reālā laika kontroli pār svara pabalsts parametrus, trauksmi, jāslēdz bobbin quilting mašīnu bobbin pavedienu. Quilting tiešsaistes mašīnas kāpurķēdēm, veidošanās laikā barošanas prasības no dažādiem materiāliem, veicot diferenciālo barības, jums ir nepieciešams, lai šūtu par dažādiem segmentiem ir dažādas diferenciāli barības apjomu faktisko kontroli. Tāpat kā tērpu piedurknes procesu, aicināja datoru kontrolē dažādas šūšanas šūšanas atšķirīgu diferenciāļa barības daudzumu kontroli pieņemšana tērpu piedurknes tehnoloģiju stabilitātes nodrošināšanai. Tie ir quilting šūšanas šūšanas parametrus, tur lēnām pārvēršas datora kontroles realizāciju, parametrs ir līdzeklis šūšanas izstrādājumu kvalitātes uzlabošanai.

Quilting mašīnu dadzis, strādājot, un izvēlēties līnijas un āķis līniju aģentūrām ir pakāpeniski realizējot datora vadības ierīce ir iestatīta 2 brauc mašīna, quilting dadzis barošanas mehānisms, un izvēlēties līniju mehāniskā daļa lai motorizētos, āķis rindu mašīnu citā diskā. Gill mehānisms un mehānismu pārņemšanu pēc sakaru veidošanos, pārliecinieties, vai kabelis mašīnas finiša līniju gredzeni, izvēloties pavedienu mehānisms ātri turp un atpakaļ savu līniju un āķis sakaru līniju aģentūru un nodrošināt vienmērīgu saņemto materiālu apakšā. 2 dažādu mehānisko koordināciju Sinhronā pārvaldības ieviešanu virza šīs divas institūcijas.