Datorizētu quilting mašīnas avārijas problēmu, kā labot

1, rūpīgi jāpārbauda, Beltos ir datorizētā quilting mašīnu vaļēju paslīdēt, ja pastāv šāds jautājums būtu jākoriģē savlaicīgi.

2 izvēles datorizētu quilting mašīnu motoru galvas sajūgs berzes plāksnes valkā nav nopietna, izvēles sajūga darbība ir normāla, sajūgs ceļojumu nav normālā diapazonā, koriģē, ja aizstājot atiestatīt atsperes un korekcijas sajūgs berzes plate ceļojums.

3, izskatīja datorizētu quilting mašīna nav putekļu un sastinguma. Noņemt drošības jostu, pagrieziet augšējo un apakšējo laika rats, pārbaudīt, vai galva un apakšējā daļa rotējošo attiecīgi slaidu, ir nav miris plankumi. Atbildētājs būtu miris, rūpīgi identificēt mirušo vietas un tad jāizslēdz. Uzmanību izvēles, pārvietojot daļas deformācija, skrūves vaļīgs maiņu vai uzdevumā un ir netīrumi, ārvalstu institūcijas un naftas trūkums rada kustības aizkavēšanos. Kad deformācijas daļas nomaiņu, izmainīt nostāju par vaļēju daļām un ārvalstu objekti ir jāatceļ, mazgājot un tad eļļot. Īpašu uzmanību pievēršot pārbaudiet āķis rack dzelzceļa skava auduma noraksta un citiem būvgružiem.