Efekts un izredzes datorizētu quilting mašīna

Quilting šujmašīnu struktūras vienkāršas, izrāvienu tradicionālās datoru quilting ujma īnu tehnoloģiju sašaurinājums ierobežojumus, datoru izmanto importa līniju rokasgrāmatu, unikālas tehnoloģijas padara mašīnu staru gaismas jutīgi gluda palaist, datoru quilting šujmašīnu kvalitātes garantija. Tātad cenu aspektu datoru yan mašīnas cena arī būs pieaugusi, visvairāk lēts dators yan šujmašīnu cenu ap 15800, augstas kvalitātes bija 100,000, augsta precizitāte, var eksportēt produktus. Padarītu tās lietošanu vēl vienkāršāku, ātrgaitas satiksmei, attiecas Yu, gultas piederumi, matrači, apģērbu, mēbeļu rūpniecība. var arī datorā yan šujmašīnu plaši par dažādiem pleda un guļammaiss, un gultas pārklājs un aizkari, šūšanas; quilting dators yan šujmašīnu slikti, daudzi vēlas, lai atlasītu rindkopu ir labi redzēt mehāniskās atslēgas daļu kā pagriezās, ar materiāla daļu, ienāciet motora lampiņa visas mašīnas Nobraukums, mehāniskās, atslēgas, ja sinhronizācija kārtā atlases plastmasas vai neilona gabali

Esi uzmanīgs, drīz jāmirst, ir atkarīgs arī no visas daļas, piemēram, nelielu quilting rāmja materiālu specifikācijas ja 4x4 caurulē mašīnas braukšanas stabilitāti.

pirms 15 gadiem mehāniskās Multi-adatu quilting iekārtas uz Ķīnu, lieljaudas, konsekvenci ir laba, bet vienkāršu triku, mazāk izmaiņu, neizdodas, un nevar atskaņot, dominē kompozīts, pārstrādātu materiālu un baterijas. 1.2 starpposma quilting tagad daži ražotāji joprojām izmantot darinātas quilting un mašīnu quilting mašīnu ražošanu. Tāpēc, ka abas šīs metodes ir to trūkumi, tā pakāpeniski aizstāja ar quilting vairāk progresīvas ražošanas tehnoloģija. Datorizētu quilting mašīna salīdzinājumā ar tradicionālo mehāniskā šūšanas mašīna, lauza savu kaklasaiti pusi koordinātu funkcija no vienkāršiem. Precīzijas datorsistēmas kontrolē quilting funkcijas pilnīgi visu koordinātu sistēmu izstrādājis dažādus sarežģītus modeļus, ražošanas ātrumu, mehāniskā veiktspēja, trokšņa piesārņojumu un citus rādītājus, ir mehāniskās mašīnas no pagātnes, nespēja mēroties.