Elastīga automatizācija un pārstrādes iekārtas

Kā produkts kļūst arvien vairāk paplašinājās, Nomaiņa ātrāku produkta dzīves cikla saīsināšana daudz šķirņu beramkravu (it īpaši mazo) ražošanu jau galveno ražošanas ražošanas modeļus. Tādēļ, automatizētas apstrādes iekārtas elastīgi pieaug. Elastīga dažādas elastīgas valstības, objektus, kurus viegli var būt diapazonā no pārstrādes daļas Nomaiņa uz citu daļu apstrādes funkciju. Elastīga automatizētu apstrādi kontrolē programmatūras/programmēšanas machine tool pārstrādei, jāaizstāj ar citām daļām, vienkārši mainot attiecīgo programmatūru/programmēšana un maz džiga (dažreiz pat nav nepieciešams aizstāt armatūras). Parasti nav nepieciešams darbgaldi, iekārtas manuālo regulēšanu, lai var panākt vēl viena daļa no pārstrādes, masveida ražošanu vai abiem lai mainītu vairāku daļu ražošanu, kas ievērojami saīsina vairāku produktu ražošanas aprīkojuma pielāgojumus un ražošanas sagatavošanas laiks.

Automatizētās apstrādes vidēju un mazu partiju ražošana, ar dažām no šīm funkcijām.

(1) automātiski pārveidot apstrādes funkciju, varat iestatīt vienu vai datoru grupu automātiskās apstrādes iekārtu vai programmējams kontrolieris ražošanas kontroles un vadības sistēmu, sistēmas var aprīkot ar dažādiem produktiem, saskaņā ar savām vajadzībām, ērti un ātri automātisko funkciju iekārtu darba programma maiņa, samazināt sistēmas slodzes korekciju laikā.

(2) automātisko apstrādi vairākus izstrādājumus vai daļas, noteikt apstrādājamo detaļu laikā apstrādes sistēma un skava transporta sistēmas, kā arī apstrādes sistēmas funkcija ir ievērojams daudzpusība un augstu automatizācijas pakāpi, lai visa sistēma grupas tehnoloģija automātiski, pamatojoties uz vairāku produktu vai detaļu apstrādes funkciju grupām.