Dažas zināšanas par datorizētajām quilting machine

Datorizēta quilting mašīna tiek izmantota šūšanas matracis, matrača pārvalki, segas un citas lineārs zīmējums uz Tekstilmašīnas. Tas ir līdzīgi principi šujmašīnas (šujmašīnu tekstila kustības, stacionāra mašīna. Quilting mašīnu vingrinājumi: statiskā mašīnu kustība tekstilizstrādājumiem).

Quilting Tulkojis mašīna burtiski būt quilting machines, teiksim, "quilting". KRN sniegtos paskaidrojumus, quilting ir ar garu adatu šūšanas laminēta tekstildrānas, no otras puses, noteiktas. Sākotnēji ir stepēts ar rokām. Pēc izgudrojums ar šujmašīnu, cilvēki sāka pētīt quilting mašīna. Ap 1991. gadā Ķīna ieviesa pirmo mašīnu quilting. Tas bija tajā laikā, Ķīna sāka rasties viņu pašu pārklājs. Bet līdz tam laikam, cilvēki zināja maz par vatēt, tāpēc lielākā daļa no segas tiek eksportēti.

Datorizēta quilting mašīnu parādīšanos:

Saskaņā ar nepārtrauktu pētījumi atrodami pētnieku centieni beidzot izstrādājusi datoru kontrolētā "quilting mašīna". Viņš atrisināt dzimšanas quilting nepārvaramas problēmas. Datorizētu quilting mašīna salīdzinājumā ar tradicionālo mehāniskā šūšanas mašīna, lauza savu kaklasaiti pusi koordinātu funkcija no vienkāršiem. Precīzijas datorsistēmas kontrolē quilting funkcijas pilnīgi visu koordinātu sistēmu izstrādājis dažādus sarežģītus modeļus, ražošanas ātrumu, mehāniskā veiktspēja, trokšņa piesārņojumu un citus rādītājus, ir mehāniskās mašīnas no pagātnes, nespēja mēroties.