China Mobile datorizētiem Quilting mašīna rada tendenci pasaulē

Šodien Ķīna quilting mašīnu tirgus sāka no vājajiem spēcīgu, gaismas rūpniecības mašīnas bija ne tikai darbietilpīga nozare, bet arī sākumā rūpniecības struktūru produkcija, eksportu, nodarbinātību aizņem lielu daļu. Mobilo datorizētu quilting mašīnas gaismas rūpniecības mašīnas ir spēcīga pārstāvība quilting nozarē pieaug visā pasaulē, Ķīnā radīs tendenci pasaulē. Citas valsts šujmašīnu firmas, mazs, pamatojoties uz iepriekšējo pieredzi un izdarīt secinājumus no Ķīnas tirgū, par mobilo datorizētu quilting mašīna šajā nozarē visā pasaulē nāks no vājajiem spēcīga.

Mobilo datorizētu quilting mašīnu nozares attīstību Ķīnā galvenokārt ir mazi un vispārināti, proporcionāli nozares pieciniekā, ir 25 %, 2014, iekšzemes mobilā datorizētu quilting iekārtu mēroga tirgus lielums 50 billion juaņa, quilting nozarē nevajag ir konsolidēti un jāmodernizē.

Apģērbu nozares ieņēmumi ir stabili pieaug, nozares kā kopumā ir nepārtraukti uzlabojas. Iekšzemes mobilā datorizētiem quilting mašīnu nozares tendences: vadošajiem uzņēmumiem pastāvīgi paplašinās, tirgus koncentrācija ir palielinājusies. Mobilo datorizētu quilting iekārtu nozarē lēnām pāriet uz rietumiem atnesa lielu ieguldījumu. Pilnu elektroniskās vadības mobilo datorizētu quilting mašīnu efektivitāte turpina uzlaboties, bet arī izraisīja pieaugošais pieprasījums.

Mobilo datorizētu quilting iekārta iekšzemes ražošanai atbilstošo izstrādi uzskaitīti uzņēmumi plaši daudzveidīgs, standartizētu-akciju uzņēmumiem esam apņēmušies precizitātes apstrādes uzņēmumu attīstību. Tik ilgi, kamēr visi mobilo datorizētu quilting mašīnu nozare var attīstīties, būs vadīt apģērbu nozare pieauga.