Datorizētiem Quilting mašīnu intelekta attīstību Ķīna Road

Quilting mašīnu tehnoloģiju attīstība Ķīnā un pieredzi, kas gūta Starptautiskajā mašīnas, bet datorizēta quilting mašīnu tirgus ar attīstību tekstilizstrādājumu ražošanas nozare turpina paplašināties.

Faktisko Ķīnā, quilting šujmašīnu datoru quilting šujmašīnu produktu reālās tirgus arī tikai netālu no vairāk nekā 10 gadus uz formēšana šīs klases produkti arī pieder jauna valsts, datoru quilting šūšanas konfidenciālu iet ceļu arī ir garš, nākotnes attīstības virziens būs ir un starptautiskiem standartiem un inteliģentas par ceļa dators quilting šujmašīnu jāpanāk vienreizēju pabeigts atvērts kokvilnas , nosūtīta audumu, un aizpildījuma un saņemtos, gan CD pusē procesu kopas rindas un darbība būtu ar vizuālo un vairāk cilvēku un inteliģentas par.

Un datorizēt quilting mašīnas un datorizētu izšūšanas mašīnas arī tiks apvienota ar tālvadības kontroli ražošanas procesā, tādējādi realizējot quilting noformēšanas rūpnieciskās ražošanas automatizācijas automatizētu informācijas pārvaldībai un procesu kontrolēt. Datorizētu quilting mašīna, Ķīna saprātīga attīstība ir galvenais virziens ceļa.