Mērķis ir Indijas tirgū Francijā Tekstilmašīnas.

Francija tekstila tehnikas nozarē, rūpēties, lai paplašināšanās Eiropas tirgus gada apgrozījums ir 1,3 miljardi dolāru. Tomēr mosties no ekonomiskās krīzes, piemēram, Ķīnu, Indijā un Turcijā un citās jaunajās valstīs kļuvusi Francija mašīnu tirgus.

Francijas tekstila tehnikas ražotāji sniedza tekstila nozares attīstības vēsturisko ieguldījumu kokvilnas vērpšanas nozare, tie savīti un teksturēto dziju rūpniecības mašīnas, žakarda un Dobijs mašīnas, iestatījumu karstuma mašīna piegādi neausto drānu jaunas nozares tekstila nozares apstrādes un tekstila materiālu otrreizēju izmantošanu. Francijas tekstila tehnikas nozarē attiecībā uz eksportu ieņēma sesto pasaulē.

Francija tekstila mašīnas ražotāju asociācija (UCMTF) prezidents bulunuo·amulina teica: "uz ilgu laiku, mēs sabrukumu apģērba un tekstila tirgu valstī. Pēdējā laikā arī notika Eiropas tirgū. Šie tirgi ir vērsušās pie Ķīnā un Indijā un citās valstīs. Par spīti Ķīnas neseno trūkuma vigor, bet tas izskatās labāk. Un vietējo investīciju stimuli no valdības, Indijas tirgus ir kļuvis diezgan aktīvs. "Kā pārdošanas atgūt pirms ekonomiskās krīzes līmenim, Francijas tekstilrūpniecības mašīnas izskatās daudzsološi.