Matrači mašīna Matrači Quilting mašīna nepārtrauktam darbam The Pursuit Of!

Matrači mašīna Matrači quilting profesionāli nodarbojas ar iekšzemes un ārvalstu labi - zināms šūšanas iekārtu un saistītu rezerves daļu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības, tirdzniecības aģentus pakalpojumu uzņēmums. Matracis quilting aģents aģenti japāņu smags mašīnu, Morimoto, Yamato, km, ASV Eastman, Gerber, Jiangsu Bailian, Shenzhen deviņdesmit deviņi, Taizhou Shengtian, snūkera, Nambang un citi labi pazīstami zīmoli mājās un ārzemēs, vairumtirdzniecība Mazumtirdzniecība visu veidu importēto un vietējo šūšanas iekārtu rezerves daļas, un nodrošināt klientus ar veidnes izstrādes un ražošanas pakalpojumus, kā arī nodrošina automātisku veidni mašīnu noma un apstrādi. Corporation Hangzhou Haicheng Garment Equipment Co, Ltd nodarbojas šajā jomā gandrīz 30 gadus, par iekšzemes šujmašīnu rūpniecībai, kas ir viens no lielākajiem piegādātājiem, bet arī mūsu spēcīgākais pamatni. Mūsu uzņēmums, apmācības, konsultācijas, tirdzniecība, uzstādīšana, pēcpārdošanas apkopes, servisa vienā, apģērbam, bagāžu, auto sēdekļi, apaviem un citām jomām ražošanas uzņēmumos, ar lielisku pārdošanas komandu par rūpnīcas padomus un nodrošināt efektīvu un bez pēc -sales serviss, ieguva vairākumu par jauno un veco klientus piekrist.

Matrači mašīna jomā šūšanas iekārtu, strauju ikgadējo pārdošanas apjomu vairāk nekā 50 miljoni. Šajā procesā attīstība, inovācijas, cietā pakalpojumu, palīdzot klientiem, lai uzlabotu automatizācijas iekārtas, lai tās uzlabotu kvalitāti, uzlabot efektivitāti, ietaupīt izmaksas un samazināt atkarību no kvalificētu darbinieku, tā, ka klienti Austrumāzijas tirgus konkurenci, lai uzvarētu atpakaļ priekšrocības. Mūsu kompānija atbalstīt uz "tirgus, pirmkārt, klientam, pirmkārt, pakalpojumu pirmais" biznesa idejas, lai izveidotu attiecības ar klientiem, sasniegumus klientu biznesu.

Matrači mašīna 2015 uzvarēja "Anhui Šūšanas iekārtas asociācija", izsludināts "Anhui Province, šūšanas iekārta lielisks dīlera" titulu. Mēs ticam, ka caur mūsu nepārtraukti centieni un veikšanu atsevišķiem klientiem spēs panākt win-win situāciju, lai labāk rīt!

Linyi County Dongcheng Hongyun Mašīnas ir profesionāls ražošana un pārdošana kokvilnas uzņēmumu galvenie produkti ir: elektriskais kontrole, lai pielāgotu platumu stiepļu vilkšanai mašīna, manuāli pielāgot platumu stiepļu vilkšanai mašīna, viena rullīša regulējamu platu ziedu mašīna, Double roller regulējams plašs ziedu mašīna, ķemmēšanas visu mašīnu, inteliģentu spridzekļu mašīna, nav neto mīcīšanas mašīna, plašs gaisa plūsma atjaunošanas mašīna, četru Luo La audums galvas atvērta mašīna, matracis quilting mašīna četru rullīšu divi rullis auduma galvu Turklāt, es augu ražošanu elektroniskās kontroles regulējams zīmēšanas mašīnas un regulējamu platumu ziedu mašīnu, plaši absorbēt priekšrocības dažādu modeļu, augstu automatizācijas pakāpi, kokvilnas vienotais veidošanos, vienkāršas operācijas, slavēta ar vairākumam lietotāju.

Matrači mašīna ievērot kvalitātes un attīstībai uzticamību izdzīvošanu, 2000.gadā reģistrēts "HONGYUN" preču zīmi; 2002. pagājis ISO9001 kvalitātes sistēmas sertificēšana 2004.gadā veikti kokvilnas ražošanas licenci, un ir ieguvis "Zinātne un tehnoloģijas uzņēmumus Shanxi Province", "Shanxi Province, kredīta vadība demonstrācijas uzņēmumu kvalitāte", "Juņčena Shou līgums atkārtoti kredīta uzņēmumi" un citas krāšņās nosaukumu, 2008. gadā, 3,15 patērētāju apmierinātības aktivitātes atlases "kvalitāti, reputāciju, pakalpojumu patērētāju apmierinātība saistību vienību."

Matrači mašīna Lai sasniegtu "simts gadus HONGYUN" cēls mērķus, un pastāvīgi uzlabot mehānismu, stiprinātu attīstību, tādu pilnību, matracis quilting mašīna gados ražošanas un vadības procesu, veidojot unikālu ražošanas vadība un unikālu mārketinga sistēma, lai pilnveidotu kvalitātes sistēmu, uzlabot pirms pārdošanas, pārdošanas, pēcpārdošanas pakalpojumu produktu, klients ir atbildīgs.

Matracis quilting mašīna sirds apsveicam visus nozares biznesa mājās un ārzemēs, pievienoties rokās, lai izveidotu jaunu krāšņumā!