Quilting uzņēmējdarbības iespējas

Ķīna ir pasaulē visvairāk pievilcīgu Stepēti tekstila ražošanas un patēriņa tirgu, tas ir dažas no pasaules visvairāk jaudīgi quilting tekstila iespējām.

Ķīna, jānosaka vidēja- un ilgtermiņa stratēģijas, lai uzlabotu atvērtā ekonomikā, radīt jaunas iespējas tekstilrūpniecībā rūpniecības modernizācijai

Jo Ķīna pievienojās PTO, starptautisko divpusējo vai reģionālo brīvās tirdzniecības segums paplašinās un Ķīnas tirdzniecības pārpalikums un lielo ārvalstu valūtas rezerves, kas veicina Ķīnas tekstila nozares paplašināt starptautisko modernu iekārtu, uzlabotas tehnoloģijas, izcilu talantu, ieviešana piesaistīt jaunas progresīvas ražošanas jomā uzņēmumiem un pētniecības un attīstības institūcijām, lai paātrinātu nozares rūpnieciskās inovācijas spējas uzlabošanai ir liela nozīme. 6 gadus jaunā gadsimta Ķīnas tekstila iekārtu ražošanas nozare ir guvusi ievērojamu progresu un attīstību, tostarp ārvalstu un Hong Kong, Macao un kapitāls ir veidoja 38.05 %, pārdošanas 31.34 %, eksporta piegādes vērtību 64,3 %. Papildu ārvalstu ražošanas uzņēmumus noveda pie rūpnīcas attīstību un progresu iekšzemes OEM Ķīnā, realizēt win-win situāciju.


Turklāt sakarā ar globalizāciju, Ķīnas tirgu internacionalizācijas Ķīnas tirgū ir vispievilcīgākais tirgus pasaulē, gandrīz visas lielās nosaukumus pasaulē ir Ķīnā. Tikmēr iekšzemes tirgus ir lielākais Ķīnas tekstila rūpniecības nozares, 2000 uzņēmumu iepriekš norādītā lieluma ražošanas iekšzemes pārdošanas apjomu īpatsvaru ir 67 %, tagad par 77 %.