Quilting mašīna

Quilting mašīna ir tekstilrūpniecības mašīnu šūšana līniju raksts uz virsmas matrači, gultas segt, sega vai tamlīdzīgi. Quilting quilt šūšanas mašīnu var iedalīt divu veidu, taisni urbšanas mašīnu un dators quilting iekārta, saskaņā ar šuvēm un šūšanas rakstu skaitu. Taisni urbšanas iekārtas parasti ir 7 pin, 9 pin un 11 PIN kodu. Šūšanas mašīna tikai šūt taisnas līnijas. Quilting dators iekārta izmanto datorizētu vizuālo saskarni, lai kontrolētu realizēt modeļa šūšanas mašīnu kustība.

HC2500

Quilting dators iekārta

Saskaņā ar pastāvīgu pētniecības un izpētes zinātnisko pētnieku pūles beidzot tika izstrādāta datorizēta quilting mašīna, kas kontrolē datora. Savas dzimšanas atrisina nepārvaramu problēmu no parastās quilting machines. Salīdzinājumā ar tradicionālo mehāniskās quilting mašīnu, dators quilting iekārta ir sadalīti caur savu funkciju, vienkārši zīmēšanas daļēji koordinēt vienkāršiem. Kontrolē precīzu datorsistēmai, dators quilting iekārta var rīkoties pilnīgi visa veida sarežģītus modeļus, apkopo visu koordinātu sistēmā. Runājot par ražošanas ātrumu mehāniskā veiktspēja, trokšņa piesārņojumu un citiem rādītājiem, ir nesaskaņotā iepriekšējo mehāniskās mašīnas. .

3200-3

Funkcijas un īpašības

1. thinness korekcijas funkcija: pielāgot dažāda biezuma, var koriģēt saskaņā ar attiecīgajām instrukcijām quilting dziļumu.

2. paraugu uzglabāšanas funkcijas: mašīnas disku datora quilting modeļus var saglabāt ilgu laiku, un lietotāji var izvēlēties izmantot pievienoto paraugu, kā nepieciešams. Darbība ir vienkārša, ērta un ātra.

3. iestatīt funkciju rindu solis: ticamība ir spēcīga un līniju darbības ir pat modelis nav viegli būt deformēti.

4. āķa funkcijas: tā var efektīvi novērst atvienošanu.

5. broken stiepļu noteikšanas funkcija: kad ir atvienots vads, sistēma automātiski apstādinās.

6. zemes izmantošanas likme: quilting dators iekārta aizņem nelielu teritoriju, bet quilting ir liels.

7. informācijas displeju funkcijas: displejā redzētu displeju vārpstas ātrums, autostāvvieta faktors, produkcijas statistikai un brīvo atmiņas vietu.

8. drošības ierīcēm: anomālijas, piemēram, datoriem, motori un mašīnas tiek automātiski pārtraukta un ekrānā tiek parādīts kļūdas.

9. pastiprinājuma šuve funkcija: pēc tam, kad pastiprinājuma quilting funkcija ir ieslēgta, quilting mašīna automātiski paņem adatu noteiktā vietā.

10. izslēgšanas atmiņas funkcija: ja varu nogriezt vai jauda ir izslēgts darbības laikā, vai pastāv problēma ar quilting mašīnu (adatas vai pavediens), kad mašīna apstājās, dators quilting iekārta var automātiski un ātri saglabāt ornamentus, ziedu kustību. Maršruts ir ātri pārsūtīt vai rewinded. Un, kad jums ir nepieciešams, lai turpinātu quilting, var automātiski vai manuāli atgriezties quilting punktā laikā apturēt, lai turpinātu quilting.

11. modelis funkcija: modelis palielināts vai samazināts par 50 % - 200 % horizontāli un vertikāli vienpusēju un vienība automātiski salabo par 1 %. Operācijas laikā, ja rinda tiek sadalīti atvienošana vai nav apakšējā līnija, tā var norādīt automātiski vai manuāli. Atgriež adatas dūriens, lai šuves virziens.