Hengchang Quilting Mašīnu Fabrika

Single Needle Quilting Machine Mēs esam quilting mašīna profesionāli ražotāji, ir noteikts produktu izstrāde, vienotu adatu quilting mašīnu ražošanu un pārdošanu, kā vienu no rūpniecības uzņēmumiem. Ar Ķīnas gultas un tepiķu izstrādājumiem turpina uzlaboties, es augu pastāvīgi uzlabo veco produktu Pamatā Novatorisku inovāciju, visaptveroša kontroles sistēmas uzlabošana, savukārt importētais sietspēks ar jauno datoru vadības sistēmu, Panasonic servo motors, augsta efektivitāte. Un absorbē iekšzemes un ārvalstu progresīvas tehnoloģijas, kas izstrādātas globālai gultas apstrādei, ekonomisko un praktisko datoru quilting mašīnu aprīkojumu.

Mēs ievērosim "profesionāli, lai radītu vērtību, atbildību par nākotni, pasaules pārvietošanās kvalitāti, pasaules pārraidīšanas integritāti." Biznesa filozofija. Pastāvīgi pārsniedzot sevi, apstrīdiet robežu, un lietotāji kopā, lai uzkāptu uz jaunu pīķi, lai radītu jaunu godību.


Kompānijai piemīt jauna struktūra, lieliska veiktspēja, vienas adatas sloksnes mašīna ar pilnu servo motoru, augsta efektivitāte un zems patēriņš, vienmērīga darbība, augsta automatizācijas pakāpe, vienkārša darbība, skaista izskats, cenu ekonomija.


Viena Needle Quilting Machine Mēs šobrīd Ķīnā šodienas slavenā apģērbu, gultas un matraču ražotāji galvenokārt izmanto, lai nodrošinātu mūsu dažādos modeļus datoru quilting mašīna, un mūsu produkti tiek eksportēti arī uz Eiropu, Dienvidameriku, Āfriku un Dienvidaustrumu Āziju un citiem reģioniem. Mēs esam veikuši "klientu pirmkārt, kvalitātes win", lai tirgus orientētu, savlaicīgu inovāciju, kas šajā nozarē vienmēr ir bijusi vadošā pozīcija.


Mēs piedāvājam quilting mašīna ir balstīta uz pašreizējo starptautisko quilting tirgus pieprasījumu, izmantojot pasaules vadošo līmeni Eiropā un Amerikas Savienoto Valstu quilting mašīnu ražošanas tehnoloģija, visi tehniskie rādītāji un iekārtu veiktspēju un pasaules top quilting mašīna, lai saglabātu tempu, tehnisko Un uzticama lietošana Wide, piemērota matrača paneli, matraču spilventiņi, gultas pārklāji, šūšanas piederumi, gultasveļa, salona apdare

Un citi ražošanas produkti, kas var apmierināt dažādu lietotāju vajadzības.

Vienu adatu tīrīšanas mašīna. Mēs piedāvājam ne tikai sniegt uzņēmējdarbības pakalpojumus, bet arī uzlabot pēcpārdošanas servisa sistēmu, lielākā daļa tehnisko